Головна

Вітаємо на сайті: 

КНП «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ «ПСИХІАТРІЯ»»

КНП «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ «ПСИХІАТРІЯ»»

Заслужений лікар України, д. мед. н., професор Мішиєв Вячеслав Данилович

Шановні відвідувачі! Ми розуміємо, що ви дуже різні: за віком, статтю, видом і рівнем освіти, рівнем психічного здоров’я, тощо. Але всіх вас привело на сайт одне магічне слово – психіатрія. Вікіпедія називає так науку, що вивчає причини виникнення, прояви, перебіг, методи запобігання і лікування психічних хвороб.

В перекладі з латинської (психе – душа, атріа – лікування) психіатрія – це лікування душі. Де знаходиться душа, як виглядає – не знає жодна людина. Тому лікувати душу може лише талановитий лікар з великою силою і святим обов’язком психіатра, який має любов і віру у своє покликання, якому мають вірити люди з хворою душею.

Про взаємодовіру, про найбільш розповсюджені розлади душі, методи та форми спеціалізованої медичної допомоги психічно хворим, про успіхи і труднощі психіатричної практики в місті Києві Ви можете дізнатись на електронній сторінці КНП «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ «ПСИХІАТРІЯ»» – провідного психіатричного лікувально-профілактичного закладу міста та країни.

Психіатри лікують хворі душі, але головне в процесі лікування – це взаємодовіра в трикутнику: хворий – лікар – хвороба. Ще Гіппократ стверджував, що лікар та пацієнт мають стати партнерами і діяти разом так тісно, щоби подолати хворобу. І наше завдання – створити всі умови цієї довіри пацієнта. Тому форми і методи надання психіатричної допомоги змінюються відповідно попиту населення. При цьому кожного разу ми намагаємось досягнути найкращих, найефективніших результатів для пацієнтів, для чого постійно вчимось, переймаємо досвід інших країн, впроваджуємо інноваційні методи світового рівня, аналізуємо показники своєї роботи та визначаємо свої стратегічні та тактичні завдання. Сьогодні їх актуальність обумовлена, насамперед, демократичними змінами суспільства, які впливають на всі сфери життя людини. В психіатрії ще є деякі елементи радянського походження, які спрямовані на покращення психічного здоров’я особи, але практично мають бути більш демократичними для наших пацієнтів. Досвід київської психіатрії свідчить про необхідність перегляду організаційних форм та способів диспансеризації психічно хворих, стаціонарного їх лікування і особливо – повноцінної соціальної реабілітації осіб з психічними розладами та їх реальної адаптації до життя в суспільстві. Тому намагаємось реалізувати наші плани, які обов’язково знімуть зайвий патерналізм та забезпечать більш впевнену соціально – трудову спрямованість життя наших особливих пацієнтів. Сподіваємось на партнерство в цьому київської громади та управлінських структур міста Києва.

Директор КНП «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ «ПСИХІАТРІЯ»»
Заслужений лікар України,
д. мед. н., професор Мішиєв Вячеслав Данилович